Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek, rüyada açık mezar görmek hayra yorumlanmaz. Bu rüya iyi değildir ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin iş hayatında zor günler geçireceğine, hayal kırıklıkları yaşayacağına, başarısız ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada boş mezar görmek, Rüya sahibinin umursamazlığına, kendisine hayır getirmeyecek düşünceler içinde olduğuna, amaçsızca yaşamayı tercih ettiğine, yaşama karşı isteksiz davrandığına ve yaptıklarının da kendisini mutlu etmeye yetmediğine yorumlanır.

Rüyada açık olan bir mezara girmek, rüyasında açık mezara girdiğini gören kişinin güvendiği, dost sandığı, sürekli yanlarında bulunan, evlerine girip çıkan, dertlerini, sevinçlerini paylaştığı insanların aslında birer düşman olduğuna yorumlanır.

Rüyada mezar açmak, rüya sahibinin bir mezar açtığını görmesi, çevresinde sevdiği bir kimseden yardım göreceğine ve bu yardım sayesinde rüya sahibinin çok iyi bir konuma geleceğine delalet edilir. Rüya sahibi bu kimseden gördüğü maddi ve manevi destekle çok iyi yerlere gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada boş mezar taşı görmek, rüyada boş mezar taşı gören kimsenin, bazı yanlış işler yapacağına ve bundan dolayı da zarar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ulaşamayacağına ve maddi beklentilerinin boşa çıkacağına tabir edilir.

Rüyada mezar görmek, rüya sahibinin kazançlı bir iş yaparak ya da alın teri dökerek sahip olduğu birikimini bir mülkiyet edinerek değerlendireceğine delalet eder. Rüya sahibinin yatırım amaçlı ya da ihtiyacı olduğu için onu karşılamak adına bir yer sahibi olacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir