Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüyada açık kapı görmek, rüya sahibinin yaşadığı zorlukların son bulacağına, aklının karışmasına neden olan sorulara gereken cevabı bulacağına, çıkmazların yok olup başarılı bir yol açılacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında maddi ve manevi yönden hayırlı gelişmelerin olacağı tabir edilir.
Rüyada açık kapıdan girmek, rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek olumlu gelişmelerin olacağına delalet eder. Kişinin maddi sıkıntıları var ise rahatlığa kavuşacağına, özlem duyduğu kişilere kavuşacağına, hasta ise şifa bulacağına, mutlu olacağı pek çok haber alacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca maddi kolaylıklar yaşayacağına ve iyi bir işe gireceğini de işaret eder.
Rüyada açık kapıyı kapatmak, rüya gören kişi açık olan kapıyı içeri girmeden kapatırsa güzel bir mevkii veya büyük bir fırsatı kaçıracağı anlamına gelir. Yanlışlık dahi olsa bu durumun farkına vardığında hiçbir şeyi düzeltemeyeceği ve çok üzüleceği yorumlanır. Rüyada kişi açık kapıdan içeri girdikten sonra kapıyı kapatırsa, maddi anlamda istediği rahatlığa kavuşacağına, istediği mevkii ya da düzeye kısa bir sürede ulaşacağına işarettir.
Rüyada kapalı kapı görmek, rüya sahibinin büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Bu sıkıntılarda büyük ölçüde zarar göreceği, kişinin kısmetinin kapanması, rızk kapılarının azalması, maddi ve manevi zorluklar yaşayacağı bir sürece gireceği şeklinde yorumlanır.
Rüyada açık kapı görmenin psikolojik yorumu, yaptıkları hatalar sonucunda af bekleyen ya da kalplerini kırdıkları kişilerden özür dilemek isteyen kişilerin psikolojilerini yansıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir