Rüyada Aç Görmek

Rüyada aç görmek, rüya sahibi kişinin maddi açıdan işlerinin bozulup, yardım isteyecek durumunda kalmaya ve zor zamanlardan geçileceğine tabir edilir. Rüyada aç birini görmekte, o kişinin zor ve yardıma muhtaç olduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüyada aç görmek, rüya sahibi için sevap işleyeceği imkanların karşısına çıkmasına ve hayır işleyeceğine delalet eder. Rüyada aç birini doyurduğunu gören rüya sahibi, beklemediği bir yerden büyük bir fayda göreceğine, aç bir insani sofrasına alıp onunla yemek yediğini görmesi, uzak bir yerden hayırlı bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada aç hayvan görmek, bu rüya yardıma muhtaç bir kimseye yorulur. Rüyada görülen hayvanın ne olduğuna göre tabirler değişebilir. Rüyada aç ayı görmek, kişinin tanıdığı gözü doymayan, elindekiyle yetinmeyen birine yorulur. Rüyada aç köpek görmek, yakın arkadaşlarınızdan birinin yaşayacağı zorluğa tabir edilir. Rüyada aç kedi görmek, aile içinden ya da ev halkından birinin maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada aç bir adam görmek, rüyada yardıma muhtaç aç bir adam görmek, ona yardım etmeye, aç olan kimsenin elinden yiyeceğini aldığını görmek, ı kişiye büyük bir kötülük yapacağına işaret eder.

Rüyada karnını doyurduğunu görmek, bu rüya çok hayırlı tabir edilir. Rüya sahibinin, karşısına çıkacak kazançlı işler sayesinde hayatının neşe içinde olacağı bir dönemin geleceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir