Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, iyi niyetli, güzel ahlaklı olmaya, sevince ve hayra delalet eder. Rüyada abdest almak, yüce gönüllü olmaya, hak yolunu bulmaya, kişinin ferahlamasına, günahkâr ise tövbe etmesine, kişinin sıkıntılarından kurtulmasına tabir edilir.
Rüyada Abdest Alıp Namaz Kıldığını Görmek
Kişinin rüyasında abdest alıp sonrasında namaz kılması, sıkıntı, gam, keder ve üzüntüden kurtulacağına işaret eder. Manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve mutlulukların en büyüğünü yaşayacağına delalet eder.
Rüya sahibinin abdest alıp namaz kıldığını görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmasına, muradına ermesine, dini inancının sağlamlaşmasına işaret eder.
Rüyada Camide Abdest Almak, rüya sahibinin camide abdest alması hayallerinin gerçekleşmesiyle beraber malından veya parasından sadaka vereceğine işaret eder. Rüyada camide abdest almak yardım sever bir kişiliğe, iyi niyetli, rızkını helal yollarla kazanmaya, Allah’ın makul kıldığı kimselere işaret eder. Rüyada camide abdest almak, bazen de kişinin tövbe etmesine, yaptığı yanlışlardan ve günahlardan pişmanlık duyup bu yoldan sapması için uyarı niteliği olarak da yorumlanır.

Rüyada abdestin bozulması, kişinin çektiği zahmetten, sıkıntıdan, kederden ve zor durumdan kurtulmasına delalet eder. Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, zorluklardan ve dertlerden uzaklaşıp ferahlığa kavuşacağına işaret eder. Rüyada, kişinin abdest aldığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla yorumlanır. Abdestini bozup üzerini toprakla kapattığını gördüyse, malını bir yere gizlemeye delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir