Etiket «Rüyada Akrep Görmek»

Rüyada Attar Baharatçı Görmek

Rüyada aktardan alışveriş yapmak,Rüya sahibi kimsenin kendisini attar olmuş görmesi; toplumun iltifatına, saygı ve hürmetine ve kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine tabir olunur. Rüyada Aktar Görmek,sevinç ve huzura kavuşulacağına işaretle yorumlanır. Rüyanızda bir aktar ile samimi olduğunuzu görmeniz; huyunuzun güzelliğine, cömertlik ve yardım severliğinize işaret eder.  

Rüyada Aktar Görmek

Rüyada Aktar Görmek,Hastalıkların biteceğine ve duygusal bakımdan yardıma ihtiyaç duyarak insanlardan yardım talep edeceğinize işarettir. Rüyada aktardan alışveriş yapmak,sağlıklı ve uzun ömürlü olmak adına doktor kontrollerinizi aksatmadığınızı ve hastalıklara karşı kendinizi koruduğunuzu işaret eder.

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, akrep inançsız, zararlı, kötü ve ahlaksız kimse demektir. Bu kimse yüzünden çıkacak dedikodular aile içinde yaşanacak huzursuzluklara ve sorunlara işarettir. Ayrıca rüya da akrep görmek dost olarak bildiğiniz kişilerin aslında size düşmanlık beslediği anlamına gelir. Bu kişi aile içinde, aileye yakın ya da kişi yakınlaşan dost gibi görünen ama aslında kötülük besleyen …